Rodinný dům - Horní Libchava.

Verze pro tiskVerze pro tisk
ID zakázky: 
N00112

Dům v perfektním stavu připravený k okamžitému nastěhování!
Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami se samostatnými vchody, terasou, vlastním parkovacím pozemkem, krytým stáním pro vůz, 3x kůlnou na dřevo plnou kvalitního dřeva, 2x uzamykatelnou kůlnou.
K domu je kompletní projektová dokumentace. Dům má profi kamerový systém napojený na bezpečnostní agenturu, protipožární čidla a čidla proti rozbití skel. Internet, AP adresa, tel. příjem O2, UPC.
Chemická čistička odpadních vod, vytápění je zajištěno elektrokotlem a kachlovými kovanými kamny. V přízemí je vytápěná podlaha v kombinaci s radiátory, v prvním a druhém patře - radiátory.
Nová kuch. linka s vestavěnými spotřebiči. Ručně vyřezávané dveře, podlahy a schodiště z vlastních stromů ze zahrady. 2x WC, 1x sprchový kout a 1x rohová vana. Chodba s originálními historickými půdovkami. Půda s mlynářským schodištěm.
Měsíční náklady na provoz domu: 6.000,- Kč elektřina (možnost výrazného snížení zálohy v případě vytápění domu krbovými kamny), 500,- Kč voda, cca 400,- Kč daň z nemovitosti (ročně cca 4800,- Kč).
U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, proto je nemovitost inzerována v energetické třídě G.

Na zahradě naleznete malý rybníček, posezení u ohniště, maringotku pro děti a branku k potoku.
Je zde možnost koupě sousedního pozemku za domem.

Dům se prodává s vybavením!

Více informací vám poskytneme při prohlídce.

Cena
Cena prodej: 
5 500 000 Kč
Poznámka k ceně: 
Lokalita
Horní Libchava - Horní Libchava
Makléř
Stavba
Druh objektu: 
Cihlová
Stav objektu: 
Po rekonstrukci
Vlastnictví: 
Osobní
Typ domu: 
Patrový
Energetický štítek
Energetická náročnost budovy: 
G
Podlaží
Počet nadzemních podlaží objektu: 
3
Plocha
Užitná plocha: 
250 m2
Zastavěná plocha: 
106 m2
Terasa: 
Ano
Garáž: 
Ano