Objekt občanské vybavenosti.

Verze pro tiskVerze pro tisk
ID zakázky: 
N00121

Exkluzivně vám nabízíme objekt občanské vybavenosti na návsi v obci Stvolínky. Stavba je situována na ideálním místě pro podnikání i bydlení. Býval zde obecní úřad s poštou a následně prodejna autodílů. Přízemí domu je vhodné na podnikatelské aktivity jako je prodejna, restaurace, menší výroba. V zadní části domu jsou přístavby, které mohou sloužit jako skladovací prostory či garáže, ke kterým je pohodlný přístup jak z domu, tak z vydlážděného dvora s vjezdem z místní komunikace. Dům je částečně podsklepen.
První patro je připravené na bydlení – je zde příjemně řešená, velká bytová jednotka o velikosti 4+1 s komorou. Byt je ve stavu před dokončením – chybí výmalba, kryty zásuvek, koupelna, wc a kuch. linka. Vše je však připraveno pro osazení výše uvedeného. Jedna z místností má krásnou dřevěnou podlahu i strop, ostatní podlahy jsou betonové. Stropy jsou odizolované. Byt je slunný s krásným výhledem na okolní zástavbu a do přírody. Schodiště do prvního patra je provizorní a také čeká na dokončení. Je zde také možnost vybudovat schodiště z boční strany domu se samostatným vchodem do bytu.
Dům je napojen na vodovodní řád (nová přípojka), elektřina v celém objektu je v mědi, je zde i zásuvka na 380V, rozvody vody a odpadu v plastu. Vytápění objektu zajišťuje kotel na tuhá paliva.
PENB „G“ – štítek prozatím není k dispozici.
V obci je pošta, motorest, smíšenka. Další občanská vybavenost je např. v nedaleké obci Kravaře nebo v Zahrádkách. Více informací osobně při prohlídce.

Cena
Cena prodej: 
1 100 000 Kč
Poznámka k ceně: 
cena vč. odměny RK a právního servisu
Lokalita
Stvolínky - Stvolínky
Makléř
Stavba
Druh objektu: 
Cihlová
Stav objektu: 
Dobrý
Vlastnictví: 
Osobní
Typ domu: 
Patrový
Umístění objektu: 
Centrum obce
Energetický štítek
Energetická náročnost budovy: 
G
Podlaží
Počet nadzemních podlaží objektu: 
2
Počet podlaží pod zemí: 
1
Plocha
Celková plocha: 
380 m2
Užitná plocha: 
600 m2
Zastavěná plocha: 
380 m2
Plocha parcely: 
519 m2
Obchodní plocha: 
180 m2
Plocha skladů: 
200 m2
Sklep: 
Ano
Počet parkovacích míst: 
4
Garáž: 
Ano