Rodinný dům Heřmanice v Podještědí.

Verze pro tiskVerze pro tisk
ID zakázky: 
N00151

Nabízíme vám samostatně stojící rodinný dům o dvou podlažích o zastavěné ploše 142 m2 na krásném, slunném pozemku. Část domu je zděná, část hrázděná. Dům disponuje menším sklepem. Stavba je napojena na el. proud 220 + 380V, vlastní zdroj vody zajišťuje studna u domu (domácí vodárna je umístěna ve sklepě), odpady jsou svedeny do jímky, ohřev vody zajišťuje bojler. Vytápění domu je pouze lokální – krb v obytné místnosti v přízemí a kamna v kuchyni. Patro domu je bez vytápění.
Podlahy jsou v přízemí z větší části betonové, ostatní dřevěné. Dům disponuje dvěma komíny v dobrém stavu.
Dispozice domu: v přízemí se nachází chodba, ze které je vstup do sklepa a do patra, dvě obytné místnosti, 2x kuchyň, koupelna s vanou a umyvadlem, suché WC, menší prostor s umyvadlem naproti toaletě.
V patře jsou dvě obytné místnosti, přístupné po dřevěném příkrém schodišti.

Pozemek je oplocen a pro větší soukromý je osázen smrčky. Přístup k nemovitosti je z veřejné komunikace, a to jak z hlavní silnice, tak i z obecní cesty.
Okolí tvoří smíšená venkovská zástavba a krásná příroda. V blízkosti je oblíbený resort Malevil, město Jablonné v Podj., kde se nachází veškerá občanská vybavenost je vzáleno 4km.

Cena
Cena prodej: 
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: 
cena vč. odměny RK
Lokalita
Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí
Makléř
Stavba
Druh objektu: 
Smíšená
Stav objektu: 
Dobrý
Typ domu: 
Patrový
Energetický štítek
Energetická náročnost budovy: 
G
Podlaží
Počet nadzemních podlaží objektu: 
2
Plocha
Užitná plocha: 
100 m2
Zastavěná plocha: 
142 m2
Plocha parcely: 
1575 m2
Sklep: 
Ano