Služby

- Zajistíme financování nemovitosti

- Vypracujeme Kupní smlouvu vč. Návrhu na vklad, Smlouvu o smlouvě budoucí kupní, Nájemní smlouvu atd.

- Zdarma nabízíme úschovu peněz (depozit)

- Zajistíme vypracování Znaleckého posudku pro odvod daně z nabytí věcí nemovitých pro F.Ú.(není již nutností)

- Pomůžeme s daňovým přiznáním a odvodem daně z převodu nemovitosti

- Organizujeme prohlídky nemovitostí a předání nemovitostí (součástí předávací protokol)

- Stanovíme Současnou cenu nemovitosti pro notáře v případě dědického řízení, rozvodového řízení, zúženého jmění manželů (ZJM) a úmrtí

Využít či nevyužít služeb RK ?

Možná právě Vy v tuto chvíli chcete prodat svou nemovitost a řešíte otázku – využít či nevyužít služeb realitní kanceláře. 

Aby  bylo Vaše rozhodování ulehčeno, uvedu Vám několik pro a proti, které Vám možná pomohou s touto otázkou:

  1. V současné době je inzerce nemovitosti drahá služba. Navíc některé weby dokonce vylučují inzerci jednotlivců a soustředí se jen na inzerci realitních kanceláří. Tyto náklady ušetříte právě v případě, kdy využijete služeb RK a Vaše nemovitost se bude inzerovat na více místech.
  2.  Nejste si jisti, jakou hodnotu má Vaše nemovitost?  Rádi vám poradíme jakou optimální výši ceny nemovitosti pro prodej, či pronájem u vaší nemovitosti zvolit.
  3. Po celou dobu obchodního případu se vám bude věnovat jeden makléř.
  4. RK využívá praxí prověřené právní služby ve vyhotovování smluv, které pokrývají většinu obchodních rizik.
  5. Chcete zůstat v anonymitě? Přeci jen, až prodáte nemovitost, obdržíte nemalé peníze.  Realitní makléř provede (na Vaše požádání) prohlídky nemovitostí bez Vaší účasti a tak zachová Vaši anonymitu a bezpečnost.
  6. RK poskytuje úschovu kupní ceny zcela zdarma.  Je možno využít i úschovy u advokáta, banky, či notáře, ale ta je již zpoplatněna.
  7. Odměnu za služby si naše realitní kancelář účtuje až po úspěšné realizaci obchodního případu. Výše odměny je dle standardu realitních kanceláří v České Republice a dle doporučení asociace realitních kanceláří.